Wycieczka branżowa uczniów w firmie DPF-KAT

W dniach 19 i 20 grudnia 2019r. grupa 16 uczniów z klas IVB i IVA odwiedziła firmę DPF- KAT z Koszalina (przy ul. Gnieźnieńskiej 8a, obok MOTO Parku). www.dpfkat.pl

Uczniowie zapoznali się z działalności firmy i specyfiką zawodu dotyczącego świadczenia kompleksowych usług regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF i katalizatorów. Specjalnie dla nich został przeprowadzony krótki pokaz demontażu zabrudzonego filtra, umieszczenia filtra w komorze do czyszczenia marki OTOMATIC i przeprowadzenie regeneracji zabrudzonego filtra. Po wyczyszczeniu filtra uczniowie dokonali testu oceny filtra pod kątem wizualnym i porównali stan filtra przed i po regeneracji. Uczniowie zapoznali się z metodą hydrodynamiczną czyszczenia filtrów DPF i KAT.

Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Na koniec każdy otrzymał ulotki oraz przykładowy szczegółowy wydruk informacyjny o stanie filtra przed i po regeneracji – dokument dla każdego klienta. Dziękujemy właścicielowi firmy DPF- KAT za możliwość odwiedzenia zakładu pracy, ciekawie przeprowadzony pokaz regeneracji filtrów oraz miłą i sympatyczną atmosferę. Pozdrawiamy.

Przewiń do góry
Skip to content