Pracownicy

Dyrekcja:

Tomasz Lampkowski – dyrektor
Robert Reinert – wicedyrektor ds. kształcenia ogólnego
Bogdan Witek – wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego

Nauczyciele:

Abramowski Witold – przedmioty zawodowe
Bartoszek Jarosław – przedmioty zawodowe
Biel Łukasz – przedmioty zawodowe ekonomiczne
Bielicki Krzysztof – przedmioty zawodowe
Brończyk Paulina – język polski
Brzezińska Anna – język angielski
Burcza Krzysztof- przedmioty zawodowe
Chodór Jarosław – przedmioty zawodowe
Chojnacka Elżbieta – przedmioty zawodowe
Cieśluk Jerzy – praktyczna nauka zawodu
Cybulski Kazimierz – praktyczna nauka zawodu
Cyparska Joanna – bibliotekarz
Czubatka Katarzyna – język polski
Drapała Aneta – język polski
Fałek Bogdan – wychowanie fizyczne
Frączyk Henryk – praktyczna nauka zawodu
Głuch Marek – przedmioty zawodowe
Górnik Łukasz – przepisy ruchu drogowego i nauka jazdy
Górska Kamila – matematyka i przedsiębiorczość
ks. Grabowski Grzegorz – religia
Hądzyński Włodzimierz – praktyczna nauka zawodu
Hinc Katarzyna – język niemiecki
Jachnowiec Tomasz – wychowanie fizyczne
Jarska Ewa – przedmioty zawodowe ekonomiczne
Jodzio Halina – język angielski
Kaczmarek Dariusz – fizyka
Kalwajtys Andrzej – praktyczna nauka zawodu
Kalwasiński Jarosław – praktyczna nauka zawodu
Klimkowski Tomasz – przedmioty zawodowe samochodowe
Kołodziejski Dominik – historia
Konefał Edmund – przedmioty zawodowe
Konieczna Natalia – język polski
Kosiek Eligia – praktyczna nauka zawodu
ks. Kowalski Rafał – religia
Kromer Ewa – język polski
Kryszczyńska Aleksandra – informatyka
Kubiś Jacek – praktyczna nauka zawodu
Kulesza Roman – przedmioty zawodowe
Kut Elżbieta – przedsiębiorczość
Kuźbicka Agata – język niemiecki
Lenartowicz Monika – język polski
Magiera Marek – praktyczna nauka zawodu
Malinowski Jan – praktyczna nauka zawodu
Markul Zdzisław – praktyczna nauka zawodu
Miturzyńska Urszula – przedmioty zawodowe
Murawska Joanna – pedagog szkolny
Muś Katarzyna – doradztwo zawodowe
Nowakowska Izabela – język angielski
Nyczka Justyna – wychowanie fizyczne
Piask Henryk – doradca zawodowy
Piotrowski Jarosław – wychowanie fizyczne
Raczkowski Władysław – przedmioty zawodowe
Radziun Daniel – praktyczna nauka zawodu
Raube Elżbieta – historia
Różyło Stanisław – praktyczna nauka zawodu
Rutkowski Wiesław – przedmioty zawodowe
Satro Agnieszka – język niemiecki
Sikorski Grzegorz – fizyka
Skirel Teresa – biblioteka
Stachnik Mirosław – praktyczna nauka zawodu
Strużyna Małgorzata – matematyka
Swiontek Brzezinski Paweł – historia i WOS
Świtek Remigiusz – praktyczna nauka zawodu
Wereszczyński Zbigniew – praktyczna nauka zawodu
Woch Zbigniew – wychowanie fizyczne
Wolewicz Wojciech – przedmioty zawodowe
Wybieralska Dorota – matematyka
Wydryszek Piotr – przedmioty zawodowe
Żarna Monika – język polski
Żurek Beata – geografia, przedsiębiorczość
Żyburtowicz-Zelig Alicja – język niemiecki

Przewiń do góry
Skip to content