facebook samochodówka koszalin bip samochodówka koszalin eduportal koszalin

Pracownicy

Dyrekcja:

Tomasz Lampkowski – dyrektor
Robert Reinert – wicedyrektor ds. kształcenia ogólnego
Bogdan Witek – wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego

Nauczyciele:

Abramowski Witold – przedmioty zawodowe
Andrzejewska Ewa – język polski
Biel Łukasz – przedmioty zawodowe ekonomiczne
Bielicki Krzysztof – przedmioty zawodowe
Brzezińska Anna – język angielski
Burcza Krzysztof- przedmioty zawodowe
Chojnacka Elżbieta – przedmioty zawodowe
Cieśluk Jerzy – praktyczna nauka zawodu
Cyparska Joanna – bibliotekarz
Czubatka Katarzyna – bibliotekarz
Dudzik Katarzyna – język niemiecki
Fałek Bogdan – wychowanie fizyczne
Faszczewski Mirosław – praktyczna nauka zawodu
Frączyk Henryk – praktyczna nauka zawodu
Gąsowska Irena – historia
Głuch Marek – przedmioty zawodowe
Górnik Łukasz – przepisy ruchu drogowego i nauka jazdy
Górska Kamila – matematyka i przedsiębiorczość
Hądzyński Włodzimierz – praktyczna nauka zawodu
Jarska Ewa – przedmioty zawodowe ekonomiczne
Jodzio Halina – język angielski
Klimkowski Tomasz – przedmioty zawodowe samochodowe
Konefał Edmund – przedmioty zawodowe
Kosiek Eligia – przedmioty zawodowe
Kulesza Roman – przedmioty zawodowe
Malinowski Jan – praktyczna nauka zawodu
Marcinik Jerzy – przedmioty zawodowe
Markul Zdzisław – praktyczna nauka zawodu
Murawska Joanna – pedagog szkolny
Nowakowska Izabela – język angielski
Ostrowski Paweł – religia
Piask Henryk – przedmioty zawodowe, doradca zawodowy
Piotrowski Jarosław – wychowanie fizyczne
Piwońska Joanna – język polski, WOK
Raczkowski Władysław – przedmioty zawodowe
Radko Magdalena – biologia
Raube Elżbieta – historia
Różyło Stanisław – praktyczna nauka zawodu
Rutkowski Wiesław – przedmioty zawodowe
Saks Adam – religia
Satro Agnieszka – język niemiecki
Senska – Michałowska Joanna – język angielski
Stachnik Mirosław – praktyczna nauka zawodu
Stokłos – Czechowska Jolanta – wiedza o kulturze
Strużyna Małgorzata – matematyka
Świtek Remigiusz – praktyczna nauka zawodu
Tałaj Anna – wychowanie fizyczne
Turalska Agnieszka – fizyka
Wereszczyński Zbigniew – praktyczna nauka zawodu
Woch Zbigniew – wychowanie fizyczne
Wojciechowski Krzysztof – praktyczna nauka zawodu
Wydryszek Piotr – przedmioty zawodowe
Wysocki Józef – przedmioty zawodowe
Zwierzyńska Mariola – język polski
Żurek Beata – geografia, przedsiębiorczość