Praca zdalna w dniach 22.03-9.04

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

w związku z rozwijającą się złą sytuacją epidemiczną na terenie całego kraju, podjąłem decyzję o przejściu na naukę zdalną również w kształceniu praktycznym. Od 22 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r. wszystkie zajęcia będą odbywać się w tej formie. Funkcjonowanie szkoły zostaje ograniczone do niezbędnego minimum.

Wszelkie sprawy związane ze szkołą prosimy, w miarę możliwości, załatwiać telefonicznie bądź z wykorzystaniem elektronicznych kanałów komunikacji (np. dziennik elektroniczny bądź poczta email). Osobistą wizytę w szkole zaplanujmy wyłącznie wtedy, gdy jest to niezbędne do załatwienia sprawy.

Przypominam, że zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem aplikacji MS Teams zgodnie z obowiązującym planem lekcji, według zasady: rozpoczynają się o godzinie wskazanej w planie (np. o godz. 8.00) i trwają 30 minut. Kolejne zajęcia rozpoczynają się o godz. 8.50 i trwają 30 minut itd. Uczniowie logują się na każde zajęcia  wpisane w kalendarzu MS Teams. Zobowiązuję uczniów i nauczycieli do respektowania ustalonych zasad pracy. W przypadku kłopotów z logowaniem, prosimy o kontakt z p. wicedyrektorem Bogdanem Witkiem.

Uczniom klas maturalnych przypominam, że 27 kwietnia 2021 r. czyli za niespełna 6 tygodni, odbędzie się klasyfikacyjne posiedzenie rady pedagogicznej w związku z Waszą klasyfikacją końcową. Dołóżcie wszelkich starań, by zakończyć naukę z jak najlepszymi wynikami, pomimo trudnych warunków kształcenia, by 30 kwietnia 2021 r. odebrać świadectwo ukończenia technikum.

Wszystkim uczniom życzę wytrwałości i dużo samozaparcia w nauce zdalnej, a nam wszystkim jak najszybszego powrotu do nauczania stacjonarnego.

Dyrektor ZS nr 10
Tomasz Lampkowski

Przewiń do góry
Skip to content