Pracownicy

Kadra kierownicza:

Tomasz Lampkowski – dyrektor
Robert Reinert – wicedyrektor ds. kształcenia ogólnego
Bogdan Witek – wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego
Krzysztof Bielicki – kierownik Pracowni Kształcenia Praktycznego
Anna Buluk – kierownik Internatu

Nauczyciele:

Abramowski Witold – przedmioty zawodowe
Bartoszek Jarosław – przedmioty zawodowe
Biel Łukasz – przedmioty zawodowe ekonomiczne
Bielicki Krzysztof – przedmioty zawodowe
Brzezińska Anna – język angielski
Burcza Krzysztof- przedmioty zawodowe
Chojnacka Elżbieta – przedmioty zawodowe
Cieśluk Jerzy – praktyczna nauka zawodu
Cybulski Kazimierz – praktyczna nauka zawodu
Cymerys Aneta – wychowawca internatu
Cyparska Joanna – bibliotekarz
Czubatka Katarzyna – język polski
Drapała Aneta – język polski
Fałek Bogdan – wychowanie fizyczne
Frączyk Henryk – praktyczna nauka zawodu
Głuch Marek – przedmioty zawodowe
Górnik Jacek – nauka jazdy
Górnik Łukasz – przepisy ruchu drogowego i nauka jazdy
Górska Kamila – matematyka i przedsiębiorczość
Hądzyński Włodzimierz – praktyczna nauka zawodu
Jachnowiec Tomasz – wychowanie fizyczne
Jarska Ewa – przedmioty zawodowe ekonomiczne
Jodzio Halina – język angielski
Kaczmarek Dariusz – fizyka
Kaczmarek Justyna – wychowawca internatu
Kalwajtys Andrzej – praktyczna nauka zawodu
Kalwasiński Jarosław – praktyczna nauka zawodu
Klemens Katarzyna – wychowawca internatu 
Klimkowski Tomasz – przedmioty zawodowe samochodowe
Konieczna Natalia – język polski
Kosiek Eligia – praktyczna nauka zawodu
ks. Kowalski Rafał – religia
Kromer Ewa – język polski
Kryszczyńska Aleksandra – informatyka
Kubanek Dariusz – przedmioty zawodowe elektryczne i elektroniczne
Kubiś Jacek – praktyczna nauka zawodu
Kulesza Roman – przedmioty zawodowe
Kut Elżbieta – przedsiębiorczość
Kuźbicka Agata – język niemiecki
Magiera Marek – praktyczna nauka zawodu
Malinowski Jan – praktyczna nauka zawodu
Miturzyńska Urszula – przedmioty zawodowe
Murawska Joanna – pedagog szkolny
Muś Katarzyna – doradztwo zawodowe
Nowakowska Izabela – język angielski
Nyczka Justyna – wychowanie fizyczne
Piotrowski Jarosław – wychowanie fizyczne
Raczkowski Władysław – przedmioty zawodowe
Radko Magdalena – doradca zawodowy, chemia
Radziun Daniel – praktyczna nauka zawodu
Raube Elżbieta – historia
Reinert Robert – biologia, chemia 
Różyło Stanisław – praktyczna nauka zawodu
Rutkowski Wiesław – przedmioty zawodowe
Satro-Bałdowska Agnieszka – język niemiecki
Skirel Teresa – biblioteka
Sklenarski Piotr – wychowawca internatu
Stachnik Mirosław – praktyczna nauka zawodu
Stokłos-Czechowska Jolanta – język polski
Strużyna Małgorzata – matematyka
Swiontek Brzezinski Paweł – historia i WOS
Świtek Remigiusz – praktyczna nauka zawodu
Walesiewicz Elżbieta – język polski
Wawrzyn Agnieszka – matematyka
Wereszczyński Zbigniew – praktyczna nauka zawodu
Wilk Anetta – język polski
Witek Bogdan – informatyka
Woch Zbigniew – wychowanie fizyczne
Wolewicz Wojciech – przedmioty zawodowe
Wróblewska Katarzyna – historia
Wybieralska Dorota – matematyka, fizyka, wychowawca internatu
Wydryszek Piotr – przedmioty zawodowe
Żurek Beata – geografia, przedsiębiorczość

Przewiń do góry
Skip to content