Stypendyści 2023

Stypendia PRM 2023

W Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie 09.11.2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy wręczali Tomasz Wójcik, wicewojewoda zachodniopomorski oraz Bogusław Ogorzałek zachodniopomorski wicekurator oświaty.

Łącznie wyróżniono 101 stypendystów stypendystów z miasta Koszalin, powiatu białogardzkiego, kołobrzeskiego oraz z powiatów: drawskiego, koszalińskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego i wałeckiego.

Wśród nich dwóch uczniów Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego w Koszalinie:
Jakuba Zielińskiego z kl. 5 A5 Technikum Samochodowego
oraz Alexa Zakrzewskiego z kl. 2 TE Technikum Mechanicznego.

Stypendium PRM przyznaje się uczniowi, który uzyskał najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.
Stypendium wypłaca się je w dwóch ratach: I rata do dnia 30 listopada, za okres od września do grudnia, II rata do dnia 30 kwietnia, za okres od stycznia do czerwca.

zobacz zdjęcia

Serdecznie gratulujemy.

Przewiń do góry
Skip to content