Wydawanie świadectw

Wydawanie świadectw absolwentom klas IV technikum samochodowego i technikum mechanicznego

W związku z ograniczeniem stacjonarnej pracy szkół nie będą mogły odbyć się tradycyjne uroczystości zakończenia zajęć, podczas których absolwenci otrzymywali świadectwa. W tym roku świadectwa i inne dokumenty abiturienci mogą odbierać indywidualnie lub w małych grupach w sposób ustalony przez dyrektora szkoły i z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Tryb i terminy odbioru świadectw określa każda szkoła.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/odbior-swiadectw-ukonczenia-liceum-lub-technikum-przez-tegorocznych-absolwentow

Biorąc pod uwagę zalecenia Ministerstwa Edukacji i Nauki, 30 kwietnia 2021 r. nie będzie uroczystego zakończenia roku szkolnego, możliwe będzie natomiast odebranie świadectw ukończenia szkoły i dokumentów.

Absolwenci wchodzą do budynku szkoły wejściem głównym (od strony Motoparku)

Absolwenci klasyGodziny odbioru*
4 TA900 – 1030
4 TB1100 – 1230
4 TC1300 – 1430
  • *Wychowawcy ustalą szczegółowy harmonogram odbioru dokumentów dla swojej klasy;
  • Informują o sposobie rozliczenia się absolwentów ze szkołą (obiegówki);

W przekazywanych dokumentach (dokumenty składane w sekretariacie szkoły podczas trwania nauki) absolwenci otrzymają również uzyskane świadectwa kwalifikacji.

Wychowawcy poinformują także absolwentów, którzy odbierali będą dokumenty potwierdzające ukończenie kursów organizowanych przez SPINKa (dawniej  SZOK).

Prosimy o zachowanie zasad  obowiązujących podczas przebywania na terenie Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego w Koszalinie.

Przewiń do góry
Skip to content