facebook samochodówka koszalin bip samochodówka koszalin eduportal koszalin

Obchody Jubileuszu 60-lecia Zespołu Szkół nr 10 w Koszalinie

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 20 -21 kwietnia 2018 r. odbędzie się cykl imprez związanych z okrągłym jubileuszem naszej Szkoły.


Formularz zgłoszeniowy na zjazd


20 kwietnia planowana jest uroczystość, na którą pragniemy zaprosić przedstawicieli władz miasta, władz oświatowych oraz przedstawicieli firm i placówek z którymi stale współpracujemy.

Absolwentom szczególnie dedykujemy dzień drugi 21 kwietnia (sobota). Oprócz uroczystego „apelu”, w imieniu dyrekcji i pracowników, otwieramy podwoje szkoły, zapraszamy nauczycieli w stanie spoczynku, przygotowujemy materiały jubileuszowe oraz rezerwujemy wieczorem lokal Kowal” w centrum Koszalina na Bal Absolwenta.

 

Szczegółowy program imprezy zostanie dołączony do zaproszenia.


Udział w imprezie wymaga zgłoszenia w celu przygotowania odpowiedniej liczby materiałów jubileuszowych i rezerwacji miejsc w lokalu. Do wyboru mamy dwie opcje:

  • materiały jubileuszowe (między innymi jubileuszowe koszulki, Biuletyn Zjazdowy, materiały z logo szkoły) w cenie 50 zł
  • udział w Balu Absolwenta w cenie 170 zł od osoby (jedną z atrakcji będzie Wyjątkowa, jubileuszowa butelka piwa w odpowiedniej oprawie).

 

Po dokonaniu zgłoszenia należy dokonać wpłaty na konto PKO BP:

Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 10

84 1020 2791 0000 7702 0008 7205

z dopiskiem „Wpisowe jubileusz”

Na podane konto można także wpłacać dobrowolne kwoty na organizację i uświetnienie imprezy. Chcielibyśmy, żeby to spotkanie miało wyjątkowy charakter. Planujemy m.in. inaugurację wyjątkowego odznaczenia „Przyjaciela Samochodówki” dla osób, które zasłużyły się w rozwoju szkoły. Przyjmujemy także sugestie dotyczące i deklaracje finansowania propozycji. W tym przypadku w tytule przelewu należy podać cel wpłaty.

 Formularz zgłoszeniowy na zjazd

 

 

Technikum SamochodoweTechnikum MechaniczneLiceum ZawodoweZasadnicza Szkoła ZawodowaSzkoła Zaoczna

 

 

 

Materiały jubileuszowe (50 zł)Materiały jubileuszowe i Bal Absolwenta (220 zł)

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów obsługi Zjazdu Absolwentów z okazji 60 - lecia Szkoły